60 dkg BL 55 liszt,
3 dl tej,
3 tojássárgája,
3 dkg élesztő /friss/,
5 dkg Ráma felolvasztva,,
3 ek kristálycukor,
1 kk só.
1 kis csésze kristálycukor+ 3 ek kakaó—ezzel szórom meg a tésztát.
Lehet tenni a tésztába rumaromás tejbe áztatott 8-10 dkg mazsolát is.
1 tojás---sütés előtti kenéshez
A tészta hozzávalóit a kenyérsütőgépbe teszem, és a gépet a tészta programon elindítom. Nálam ez a 7-es. A gép a tésztát összeállítja és dagasztja 20 percig.
Ha lejárt a 20 perc kiveszem a megdagasztott tésztát, kicsit átgyúrom, és lisztezett tálba teszem keleszteni 1 órát.
A kelesztés után kinyújtom téglalap alakúra, kb. 1 ujjnyi vastagra, szórom a kristálycukorral és a kakaóval. Én mazsolát is teszek bele, kb 8-10 dkg-t, melyet előtte kevés rumos tejbe áztattam és lecsöpögtettem.
Mint a bejglit feltekerem és koszorút formázok belőle. Sütőpapírral bélelt tepsibe teszem és a tetejét megkenem felvert tojással.
Míg a sütő bemelegszik hagyom kelni, és 180 fokon 45 percig sütöm. Félidőben, ha barnulni kezd, a teteje letakarom alufóliával.
Kihűtve fogyasztható.
Aki nem használ kazeint, adhat helyette kókuszlisztet vagy conjac lisztet a krémhez, fokozatosan adagolva, amíg be nem sűrűsödik. Esetleg a Kinder Paradiso szelet krémjével is elké...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Az almákat megmossuk, félbe vágjuk és magházukat eltávolítjuk. Szeleteljük fel, vékony kb 3 mm széles cikkekre. Egy lábasba vizet forralunk beletesszük a cukrot és a citrom levét,...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű