Hozzávalók
2 cs. babapiskóta,
1 cs. habfixáló,
1 cs. vaníliás cukor,
(tea)rum,
1 cs. főzés nélküli puding (pl. Aranka),
1 Party vajkrém (akár Coop krémes vajkrém is lehet v. Milli…),
kávé,
cukor,
kakaópor,
3 dl tejszín,
3 dl tej,
Három tálat előveszek.
1.tál: felverjük a tejszínt a habfixálóval és vanília cukorral.
2.tál: megcsináljuk a pudingot, de csak 3 dl tejjel.
3.tál: a Party vajkrémet 3 ek. cukorral és 2 ek. rummal összekeverjük. Amikor mindegyikkel kész vagyok (seperc alatt ), akkor a három tálban lévő krémet összekeverjük (macerásnak tűnik, de nem az).
Közben készítünk kávét, cukrozzuk ízlés szerint, s teszünk bele 2-3 ek. rumot. A babapiskótákat beleforgatjuk a kávéba, majd egy sor babapiskóta., egy sor krém, ezt váltogatjuk, míg a végére nem érünk. A teteje krém legyen, megszórjuk kakaóporral.
Minden hozzávalót belezúdítunk egy tálba, összegyúrjuk. Kis golyókat formálunk, sütőpapíros tepsibe rakjuk és szétlapítjuk. 180 fokos sütőbe toljuk és kb 20 perc alatt megsütjük....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A 6 tojásfehérjét gőz felett 35 dkg kr. cukorral keményre fölverni, belekeverni a lisztet és a diót majd nyomózsákkal kizsirozott tepsire kifliket nyomni - száritani A 6 tojássárg...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
10 percre be rakjuk a fagyasztóba a kókuszos tejet már formázva. ezután mártsuk a csokiba aztán újra 20 perc a fagyasztóban.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű