Hozzávalók:
1 csomag leveles tészta,
1 db tojás a kenéshez
Krémhez:
30 dkg füstölt sajt
4 db tojássárgája
4 dkg liszt
2 dl tej
10 dkg margarin
1 csomag bolti leveles tésztát téglalap alakúra és vékonyra kinyújtunk. Tojással az egészet lekenjük, 1 cm széles csíkokra vágjuk, majd fakanál nyélre feltekerjük. 20 percet pihentetjük és forró sütőben megsütjük. Sajtkrém: 30 dkg reszelt sajtot 4 tojássárgával, 4 dkg liszttel, 2 dl tejjel sűrűre főzünk. Ha kihűlt akkor 10 dkg margarinnal habosra keverjük és ízlés szerint sózzuk. A tésztát egyforma darabokra vágjuk és a krémet úgy töltjük beléjük, hogy a két végén a krém kilátszódjon. A végeket reszelt sajtba mártjuk.
A liszttel elkeverjük a reszelt sajtot és az egész köményt és a sót . A margarint felolvasztjuk , belekeverjük a tejfölt a zsírt a vizet és a kevés vízben elkevert élesztőt . A li...
Elkészítési idő: 2 óra Nehézség: Könnyű
A liszthez adjuk a tojássárgáját, a tepertőkrémet és a vizet, majd összekeverjük. A tojásfehérjét habbá verjük, a felét a masszához adjuk, mixerrel összekeverjük, majd óvatosan sp...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
180 fokon 15-20 perc sütés
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű