180 g nutella
1 tojás
150 g liszt
A nutellát összekeverjük a tojással majd hozzákeverjük a lisztet.
Golyókat formálunk belőle olajos kézzel. Minden golyó közepébe egy lyukacskát nyomunk.a mutatóujjunkkal.
10 percig 200 fokon sütjük. Ha kicsit kihűlt minden lyukacskába nutellát nyomunk.
Az almát meghámozzuk, lereszeljük, édesítjük és megpároljuk, majd hozzáadjuk a többi hozzávalót, kis időre hűtőbe tesszük, formázzuk, darált dióba (vagy kakaóporba) forgatjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
zt 4 cipóra osztjuk, kisodorjuk nyújtófával, bármivel tölthetjük azonnal,
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű