165 g rostkeverék
35 g négyszeres édesítő vagy kb 50 gr eritrit
4,5 g szódabikarbóna
Csipet só
30 gr kókuszolaj
3 db M-es tojás
6 db M-es tojásfehérje
195 g langyos víz (37,5 g víz helyettesíthető citromlével- amit szívből ajánlok is, mert finomabb lesz a tészta)
Ha édesen akarjuk vaníliaőrlemény, citromhéj, mazsola, mandula vagy akár kakaópor mehet hozzá.
Összegyúrjuk 10 percig pihentetjük. Megfonjuk hatos fonással, hogy szép magas legyen, majd egy kevés tojássárgáját pici vízzel elkeverünk, azzal lekenjük és 170 fokon 60 percig sütjük.
A hozzávalókat a vaj kivételével betettem a dagasztógépbe. 10 percig dagasztottam, majd a vajat kanalanként adagoltam a tésztához. Kb 5 perc alatt beledagasztottam a vajat is. A...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
1dcl tejet 1evőkanál cukorral felmelegítjük, és megkelesztjük az élesztőt benne. A többi hozzávalóval keltésztát készitünk.Jól összedolgozzuk a tésztát, majd elfelezzük, egyik fel...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz