4 tojás
4 kanál mandulaliszt
4 kanál eritrit
vaníliaaroma
20 dkg reszelt sárgarépa.
+ 1 sárgarépa a chipshez
Krém:
1 doboz kecskekrémsajt
fél pohár tejszín
vaníliaaroma
4 tojásos-4 kanál mandulalisztes piskóta az alap csak jön bele 20 dkg reszelt répa. 5 részre osztottam és lekentem a kecskekrémsajt + kevés tejszínből készült krémmel. A tetejére ez a krém jött habzsákból. Na és a díszítés a chips! Szerintem tényleg csak ennyi a funkciója, ez az édes változat nekem annyira nem jön be? De mutatós. A sárgarépakarikákat beáztattam az eritrites szirupba, utána pedig 50 fokon légkeverésen ment úgy 3 órát, egyszer átforgattam. Ez kerül a tetejére dísznek.
Az egész kekszeket alaposan ledaráljuk, majd olvasztott vajat adunk hozzá és szép sima masszává dolgozzuk.A masszát egy kisméretű kb. 16 cm tortaforma aljára nyomkodjuk és egy órát...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Könnyű
Keverjük össze a hozzávalókat! :) Majd süssük kb 180 fokon 30-40 percet!
Elkészítési idő: kb 45-60 perc Nehézség: Könnyű
A kekszet egy aprítóban finomra daráljuk, majd az vajjal alaposan összedolgozzuk. A mascarpone-t, a tejszínnel, a vaníliás cukorral és a zselatin fixszel összekeverjük egy kézi...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű