20 dkg liszt
20 dkg porcukor
1 cs sütőpor
2 cs vaníliás cukor
3 tojás
4 dl tej
3 ek olaj
50 dkg túró
Az első részben található alapanyagokat összekeverjük, a második részben található alapanyagokat géppel összedolgozzuk.
Kivajazzuk a tepsit a por felét beleszórjuk, rátesszük a túrót, amire rászórjuk a por másik felét és erre öntjük az össze turmixolt lét.
180 °C-on légkeverésen kb. 35 percig sütjük!
Mikor minden benne van a tepsiben, villával kicsit át szoktam mozgatni!
Illetve a száraz hozzávalókat át szitálom, hogy ne legyen csomós!
Gyorsan kész és nagyon fincsi!
ez
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A palacsinta száraz hozzávalóit egy tálba tesszük, majd a tojást, a tejet, az olajat és a vizet is hozzáadjuk, csomómentesre kavarjuk. Kevés olajat öntünk egy serpenyőbe és a megsz...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes