Finom,egészséges,gyors és egyszerû! Fél kg mirelit franciasaláta zöldséget megpároltam,villával összenyomkodtam,kicsit hûtöttem,sóztam,ezután kb.10evõkanál aprószemû zabpehellyel + 1 tojással összekevertem és aprószemû zabpehelyben forgattam,megformáztam és kókuszzsírban kisütöttem!Vitamin és ásványi anyagban,rostban,fehérjében gazdag,semmilyen felesleges ,,üres kalória nincs benne!Persze sima olajban,zsírban is süthetõ!
Ha sütőben sütőpapíron sütöm akkor a zabpelyhet beáztatom ,mielőtt összekeverem a zöldséggel
zöldséglevesbe vagy krémlevesekbe jó levesbetét
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kelkáposztát sós vízben megfőzzük, utána kivesszük, lecsepegtetjük. Húsdarálón ledaráljuk vagy villával összetörjük. A masszához keverjük a tojást, fűszerezzük. Zsemlemorzsában...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
MINDEN HOZZÁVALÓT FEL KELL HASZNÁLNI BÁRMIT IS KÉSZÍTEK EL LEGYEN AZ ÉTEL M SÜTEMÉNY VAGY TORTA.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű