300 g krémsajt (kép ITT)
1 tojás
édesítő (kb. 20-25 g)
150 g erdei gyümölcs (vagy bármilyen más)
20 g vaníliás pudingpor
A hozzávalókat összekeverjük (a mirelit gyümölcsöt felengedés nélkül kevertem bele), muffin formába kanalazzuk és előmelegített sütőben megsütjük. 180 fokon kb. 35 percig sütöttem, majd nyitott sütőajtónál hagytam kihűlni. Ahogy a sajttortáknál, ennél is ilyenkor még úgy tűnik, mintha nyers lenne, de ahogy hűl szépen “összedermed”. : )
½ L tejföl, 7 tojás sárgája, 7 kanál porcukor, 7 kanál liszt-összegyúrni majd a 7 tojás fehérjének a habját belekeverni és 30 percig, lassan sütni.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
A tojásfehérjéből kemény habot verünk a cukorral. A tojások sárgáját is belekavarjuk. A habhoz kavarjuk a lisztet, a sütőport, majd a darált diót is. A tésztát papírral bélelt teps...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Készítem az első virágmasszát. A fehérjét robotgéppel veritek, és úgy bele a cukrot, tovább verni, amíg szépen kifehéredik, a cmcvel pedig már csak egy kicsit?de vigyázz, mert a cm...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű