25 dkg túró
3 ek méz
3 ek darált keksz
1 tábla tortabevonó
citromlé, ill. héj
A túrót egy tálban villával összetörjük. Hozzáadjuk a mézet, a kekszet és alaposan összedolgozzuk, citrommal ízesítjük.
Vizes kézzel apró golyókat formázunk és egy tálcára rakjuk. Kb. 30 percre a fagyasztóba tesszük.
A tortabevonót felolvasztjuk az olajjal.
A golyókba fogpiszkálót szúrunk és megmártjuk azokat a csokiban. Lecsorgatjuk a felesleget, és sütőpapírra téve hagyjuk megszáradni. Én dupla adagot vettem, de ez is kevés volt három unokának. Annyit újítottam, hogy az alját bele mártottam kókuszba és a közepébe tettem egy szem meggyet.
Az almát egy nagy lábosban az olajon, kis lángon összefonnyasztom. Rádobom a darált mákot, amit az eritrittel és a fél citrom reszelt héjával kevertem össze. Ezzel tovább pirítom...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Elkészítés: A zsírt, porcukrot, mézet, tojást jól elkeverjük, majd hozzáadjuk a szódabikarbónával elkevert lisztet, végül a tejet óvatosan, hogy nyújtható masszát kapjunk. 3 lapot...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes