100g kimagozott datolya
100g pekándió
50g tökmag
50g zabpehely
4 evőkanál kakaópor
2 púpozott evőkanál mandula vaj
1 narancs leve és héja
Nincs más dolgunk, mint az összes hozzávalót egy tálba tenni, és jól összegyúrni csakúgy, mintha kókuszgolyót készítenénk. Ha a tészta túl száraz lenne, adhatunk hozzá egy kicsivel több narancslevet. Golyókat alakítunk belőle, majd a hűtőbe tesszük, hogy összeálljon.
Ha akarjuk beleforgathatjuk örült mandulába, kókuszreszelékbe, vagy csokiba is márthatjuk.
Az anyagokat alaposan összedolgozzuk, majd kinyújtjuk. Háromszögletű darabokat vágunk belőle, lekvárral töltjük. Batyut formálunk belőle. Kisütjük, porcukorral megszórjuk.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Prima data pregatim crema. Punem pe foc intr-o craticioara ciocolata rupta bucatele cu frisca lichida si amestecam continuu pana ce ciocolata este perfect topita. Dam crema la frig...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kekszeket és a krémet rétegesen lerakjuk,kb 1 óra múlva már megszívja magát annyira, hogy lehessen enni. Díszítésként kicsit pirított kókuszchipsz-szel megszórjuk. Mennyei !
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű