- 1 fej lila, vagy sima káposzta apróra szeletelve
- 2 evőkanál cukor
- 2 evőkanál napraforgó olaj
- 2 evőkanál balzsamecet
- 1 evőkanál egész kömény
- 1 dl víz
- 1 db nagy vöröshagyma apróra vágva
- 2 db közepes alma pucolva, szeletelve
A cukrot egy edényben felteszem, és aranybarnára karamellízálom.
Hozzá adom a szeletelt hagymát, majd az olajat, és a balzsamecetet is.
Kis párolás után, ráhalmozom a káposztát, a köményt, és megsózom. Amikor félkész, hozzá adom az almát, és készre párolom, közben,ha kell ízesítem.
A célkát meghámozzuk, kockákra vágjuk és puhára főzzük. Ha megfőlt, leöntjük a levét, hozzátesszük a többi hozzávalót, és botmixerrel pürésítjük.
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Tojás + kevés víz habverővel hozzá a liszt év víz felváltva és a só Olajos vízben kifőz hideg vízzel öblít kis olajjal beöntött tálban kever, tárol FAGYASZTHATÓ
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A száraz hozzávalókat összekeverjük. A vizet a kókuszolajjal a tojásokkal és a főtt répával összeturmixoljuk. Hozzáadjuk a száraz anyagokat. Összepörgetjük a géppel és máris süthet...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű