20 dkg zabpehely,
10 dkg liszt,
0,5 tk szódabikarbóna,
1 tk fahéj,
1 db tojás,
5 ek méz,
10 dkg margarin,
A hozzávalókat összegyúrni.
Diónyi gombócokat formálni belőle.
Sütőpapírral bélelt tepsibe rakni , nem túl közel egymáshoz.
Gyorsan megsül.
Nem szabad túlsütni mert kemény lesz.
Elkészítés: A tészta hozzávalóiból palacsintát sütünk. A tejszínt felforraljuk egy darab vaníliával. A diót, cukrot és citromhéjat egy tálban összekeverjük, majd leöntjük a tejszí...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1 liter tejet egy pici cukorral felteszek főni és hozzàöntöm a grìzt én szemre szoktam a lényeg hogy egy folyòs tejbegrìzt kapjunk.Félreteszem a tűzről. 3 tojàst szétvàlasztunk és...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
minden összekevertem egy bögrében,majd 3 percre a legmagasabb fokozaton kisütöttem,cukormentes feketeribizli-josta lekvárral tálaltam
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű