50 dkg zabliszt ( nekem jo volt az apro pehely, vagy ledarálva) 2 tojás, 20 dkg reszelt cukkini, 25 dkg darált csirkemell, olaszos fűszerek
Ezt összekeverjük, a massza ne legyen túl nedves. Kb f3l centi vastagra nyujtjuk
Előmelegitett sütöben sütjük.amikor kicsit màr összeàllt ( megforditást ir a recept, én nem babràltam) ráteszünk szoszt meg mindent és készre sütjük
Bàtran lehet fűszerezni a tésztàt annyira semleges izű
a feltét ízlés szerint.
A kiflit felkarikázom. Egy kis edényben langyosítok tejet, adok hozzá citromhéjat és 1 csomag vaníliás cukrot. A kiflikarikákat belemártom a tejbe, és sorban lerakom az előre kivaj...
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű
A száraz elemeket alaposan összekevertem egy tálban. A tejet meglangyosítottam a vajjal, és belekevertem a tojások sárgáit is, és beleöntöttem a kenyérsütő gépbe. Beleöntöttem a s...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tejet cukorral langyosra melegíteni, bele az élesztő, felfuttatni. Liszt, só, margarin + élesztős tej összedolgozni, keleszteni.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű