Tészta:
6-6 tojás (2 tekercshez)
6-6 evőkanál liszt
6-6 evőkanál cukor
Krém:
2-2csomag vanília vagy csokoládé puding
5-5dkg margarin
4dl tejszín
A tojásokat szétválasztjuk, a fehérjét habbá verjük, majd hozzáadjuk a sárgákkal kikevert cukrot kanalanként. Ezt géppel is csinálhatjuk. Végül kanalanként belekeverjük a lisztet,
Gáztepsibe öntjük, amit ki is vajazhatunk, liszttel megszórunk, vagy sütőpapírt használunk. Előmelegített sütőben megsütjük. Tűpróbával ellenőrizzük.
Ha megsült, kiborítjuk egy nedves konyharuhára, felcsavarjuk, kicsit állni hagyjuk.
Krémek
2-2 cs vanília ill csokipuding.Leírás szerint megfőzzük,5-5 dkg margarint belekeverünk,és forrón rá lehet kenni a piskóta lapokra,feltekerjük,hagyjuk kihűlni. Felverünk 4 dl tejszínt,elfelezzük,a csokisra kakaóport teszünk bele,a tejszínhabba azt kenjük rá,a vaníliás marad fehér.
A hozzávalókat magasfalú, mikrózható edényben összekeverjük, és 6 percre 750 Wattra mikróba tesszük. Ha kész, bármivel tölthető. A darált diót összekeverem a cukorral és a tejjel...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kókuszolajat egy edénybe fel kell olvasztani, majd az összes alapanyagot bele kell tenni. Jöhet egy alapos kevergetés. Az összekevert tésztából ezután egy kanál segítségével ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű