- 3 tojás
- 120 g fehér csoki vagy étcsoki
- 120 g sótlan krémsajt (Philadelphia)
Válaszd szét a tojásokat, a fehérjét tedd be a hűtőbe. 170 fokra melegítsd elő a sütőt. Gőzön olvaszd meg a csokit, hagyd hűlni kicsit. Keverd hozzá a krémsajtot és a tojás sárgájákat. Verd fel a tojás fehérjéket habbá. Keverd össze a krémmel. Öntsd a masszát egy 15 cm átmérőjű tortaformába. ( Olajozott papírral bérelni.9)Tedd a formát egy másik lábosba, amibe vizet öntesz. 15 percig süsd, majd hagyd állni még 15 percet. Díszítsd gyümölccsel vagy reszelt csokival.
A tésztához valókból gyúrunk sima tésztát majd ketté osztjuk. Mindkét tésztát becsomagoljuk folpackba, az egyiket 20 percre hűtőbe tesszük a másikat a mélyhűtőbe. 20 perc után ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
.Felét kivesszük ,belekeverünk 2 evőkanál kakaót és még 4-5 evőkanál tejet.Jöhet a túróhab,50dkg túrót kikeverni 10-15 dkg cukorral ,2 csomag vaníliás cukorral,1 citrom reszelt héj...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű