8 darab közepes almát meghámoztam, lereszeltem, kb 2-2,5 deci vízzel, kb 2 kanál cukorral, kevés fahéjjal elkezdtem főzni, majd külön elkevertem 1,5 zacskós vaníliáspudingport kb 2 deci vízben, ezt az almához öntöttem, főztem amíg be nem sűrűsödött. A tortaformában rétegeztem a babapiskótával. Majd miután kihűlt tettem a tetejére porcukorral felvert tejszínt.
.Összegyúrni keményre ,nyújtani és formára szaggatni :) akár egy hétig is puha.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Közepes
Piskótát sütni,kis tepsiben./20x25cm/ Puding,cukor,tej sűrűre főzni,bele a margarin,hűteni. Túró, vanillincukor,cukor hozzá a kihűlt puding.1 óra hűtőbe. A tésztát félbevágni,me...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet a vajjal, cukorral, tojással és darált dióval összegyúrjuk. Ujjnyi vastagra nyújtjuk, és kb. 10 cm-es csíkokra vágjuk. A csíkokat hosszú, keskeny „ujjformájúra” alakítjuk...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes