Tegnap hagyma levest csináltam isteni volt ez is olyan olcsó sőt mèg olcsóbb a lapcsánkánál.Hagxma mindig van 4-5 nagyobb fejet felapritom olajon dinsztelem, kevés vizzel felengedem só , majd turmixolom és újból felengedem vizzel levesnek 1 db húsleveskocka és főző tejszinnel behabarom de tej is meg teszi , őrölt bors izlés szerint , én tésztát is teszek bele mert férjem igy szereti de leves gyöngy betétet is lehet vagy piritóst kockára vágok
Fazékban az olajon megfuttatjuk a felaprított vöröshagymát. Hozzáadjuk a tarhonyát és kevergetve megpirítjuk. A tűzről levéve pirospaprikával, köménnyel, zúzott fokhagymával és sóv...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
Keverd össze a kókusztejet, a csirkehús levest, a sót, a cukrot, a hagymát, a fokhagymát, a gyömbért, a citromnádat, a kaffir lime leveleket, a chili szószt és főzd fel lassú tűzön...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű