Hozzávalók:
2-ostyalap
400-450gr háztartási keksz
200gr cukor
2-van.cukor
3,5dcl tej
250gr margarin
7-8 banános csoki
Elkészítése:
Az ostyalapokat nedves konyharuha közé tesszük puhulni, de nem eláztatni. A kekszet ledaráljuk. A tejet, cukrot, van.cukrot, margarint felforraljuk, ( addig amíg minden elolvad és összeforr), levesszük a tűzről, hozzáadjuk a kekszet, de nem mindet egyszerre, nehogy túl sok legyen, kenhető masszát kell kapni. Rákenjük a két ostyalapra, a közepét végig rakjuk a banános csokival, felsodorjuk, hagyjuk kihűlni, majd ujjnyi vastagságúra felszeleteljük. De lehet banáncsoki nélkül is, akkor kakaó, vagy csokiport adunk a masszához, és úgy kenjük az ostyalapra.
20 dkg vajba begyúrunk 5 dkg lisztet, lapos kockát formálunk belőle, befóliázzuk és frigóba tesszük. A fennmaradó lisztből vajból hideg sós citromos (vagy ecetes)vízzel, keményeb...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrni.Két folpack között kinyújtani,szaggatni vagy formába nyomkodni ,kiütögetni tepsibe,megtartja a formáját. 180 fok 10-15 perc
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kókuszreszeléket kávé darálóban, vagy késes aprítóban finomabb szemcséjűre őröljuk. Összekeverjük a konjac liszttel. A tojásokat kettéválasztjuk. A sárgáját a vízzel kihabosítjuk...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű