4 tojás sárgája (6)
8 ek. cukor (12)
4 ek. víz (6)
8 ek. liszt (12)
1/2 sütőpor (1)
4 tojás habja bele (6)
pici kakaó (soooook :) )
A tojások sárgáját a cukorral habosra keverem. Majd összekeverem a többi hozzávalóval és 30-40 percig előmelegített sütőben kisütöm.
Tojást, tejet, sót kikeverjük, hozzáadjuk a lisztet mellyel csomómentesre keverjük. Végül az olajat és a szódát is belekeverjük. Az öntethez kikeverjük a hozzávalókat egy habverő...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
1.A lisztet, a porcukrot, az átszitált sütőport, a vanília kikapart belsejét jól összekeverjük. Hozzáadjuk a tojást és a margarint, majd jól összedolgozzuk, ha kell kevés tejjel. 2...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű