*
Répát,zöldséget,borsót olajon megdinsztelem,majd fölengedem vízzel.Én himalája sóval ízesítettem,és amíg felforrt elkészítettem a húsgombócot.30 dkg. darált hús,1 tojás,1 evőkanál zsemlemorzsa,bors,só,apróra vágott petrezselyemzöld amit kis gombócokba bele főzök a levesbe.Kb 25 percig főzöm még.Ennyi.Alig van benne szénhidrát"zsemlemorzsa".A végén nagyon jót tesz ha apróra vágott petrezselyem zölddel megszórjuk.Nekem nem volt rá időm,mert az unokák már ott várták az ebédet
A marhahúst és a tyúkot öt-öt darabra vágjuk, és feltesszük főni, mint a húslevest, Ha a hús félig megpuhult, hozzátesszük a metéltre vágott zöldséget, zellert, a hagymát, paprikát...
Elkészítési idő: 1 ora Nehézség: Közepes
A zöldborsót megdinsztelem olajon, hozzáadom a felkarikázott zöldségeket. Kicsit pirítom őket, majd meghintem pici cukorral, liszttel és a pirospaprikával, majd felöntöm vízzel. Pu...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
http://aprosef.hu/Krumplis_tarhonyaleves_recept
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű