10 dkg zabpehely
- 5 dkg mandula
- 5 dkg dió (vaagy: az egész helyett 20 dkg liszt - bármilyen)
- 1 dl tejszín (nálam elég zsíros)
- 1 tojássárga
- 1 evőkanál fruktóz (vagy 7 dkg cukor(nak megfelelő édesítőszer))
- 3 filter tea (mi más mint Earl Grey, de persze tetszés szerint bármi más)
- 10 dkg hideg vaj
A tejszínt picit felmelegítjük és beáztatjuk a teafiltereket. Én kivágtam a zacsikat és beleszórtam a teafüvet a tejszínbe.*
A zabpelyhet, diót és a mandulát aprítógépben összeaprítjuk, majd hozzáadjuk a vajat, fruktózt és 1 tojás sárgáját. Hozzáöntjük a tejszínt is.
Mehetnek kis halmok a tepsire, majd előmelegített 160°-os sütőben addig sütjük, míg a széle megpirul. Kb. 15-20 perc.
* Az eredeti recept csak áztat, viszont 5 filtert használ, én inkább csak hármat használtam, de azt teljes egészében. Egyébként Puffin az egyik receptjében is így használja a teafüvet, ezért is mertem bevállalni...
A tojásokat a cukorral és a tej felével jól elkeverjük, majd hozzáadjuk a mákot, a sütőporral elkevert lisztet, végül hígítjuk a maradék tejjel. Jól kikeverjük és zsírozott, liszt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összegyúrom, golyókat formálok belőle és kókuszreszelékben megforgatom.
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű
Kézi mixerrel össze dolgozzuk, bele kockázzuk az almát és máris mehet a formába. 180 fokon 45 percig sütjük!
Elkészítési idő: 45 perc Nehézség: Könnyű