- 1 csomag Tante Fanny teljes kiőrlésű leveles tészta
- 4 kisebb alma
- 2 evőkanál 1:4 édesítő
- fahéj, ízlés szerint
◾️A sütőt bekapcsolásával kezdünk, hogy az kellően fel tudjon melegedni.
◾️Ezután az almákat meghámozzuk, lereszeljük majd hozzáadjuk az édesítőt és a fahéjat.
◾️Egy picit állni hagyjuk és kinyomkodjuk a levét.
◾️A tésztát kitekerjük és 8 akkora négyzetet vágunk belőle, hogy beférjen a sütőnkbe.
◾️Az egyik tésztalapra teszünk a töltelékből majd ráteszünk egy másik lapot és jól összenyomkodjuk.
◾️Ezután betesszük a sütőbe és kb. 15 percet sütjük.
◾️Nekem egy csomag tésztából 8 darab süti lett.
Tálalás előtt por édesítővel meghintjük.
A hozzávalókat egy keverő tálba teszem, és a gyümölcs kivételével összekeverem. Sütőpapírral bélelt, kisebb tepsibe kiöntöm, a tetejére gyümölcsöt teszek és 180 fokon 35 percig...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Száraz alapanyagokat összekeverni. Vaj és csoki összemelegíteni. A kettőt összekeverni és hozzáadni egyesével a tojásokat egynemű masszává keverni. Ehhez jön az aroma. 180 foko...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű