Családireceptkönyv.hu

Rizsfelfújt/Rizskoch


Írta:

Elk. idő: 90 perc
Nehézség: Könnyű
print

Hozzávalók:


- 250 g rizs
- pici só
- 40 g vaj
- 750 ml tej
- 4 tojás
- 40 g 1:4 édesítő
- mazsola (ez elhagyható, ha nem szeretitek, vagy ha cukorbetegséggel, IR-el küzdötök)

A gyümölcsöntet hozzávalói:
- 250 g fagyasztott erdei gyümölcs mix (de használhattok málnát, epret esetleg áfonyát is)
- ízlés szerint édesítőszer

Elkészítés:


◾️A rizst feltesszük főni annyi vízben, amennyi ellepi, majd hozzáadjuk a vajat és a sót. Megvárjuk, amíg felszívja a vizet a rizs.
◾️Hozzáadjuk a tejet és puhára főzzük benne a rizst.
◾️A tojásokat szétválasztjuk.
◾️A sárgáját az édesítőszerrel kikeverjük.
◾️A tojásfehérjét habbá verjük.
◾️A sárgájához adjuk a tejberizst.
◾️Óvatosan beleforgatjuk a habot is. Ekkor adjuk hozzá a mazsolát is.
◾️Egy sütőformát vagy kisebb tepsit kivajazunk, és lisztezünk majd beleöntjük a masszát.
◾️A sütőt 175°-ra előmelegítjük és 45 perc alatt megsütjük.
◾️Kicsit várjunk, míg hűl és csak utána szeleteljük.
◾️Az öntethez a fagyott gyümölcsöt felfőzzük az édesítővel.

Trükkök, tippek, praktikák:


Kínálhatjuk még málnaszörppel, lekvárral vagy vaníliasodóval is.

Rizsfelfújt/Rizskoch

Kinek a kedvence ez a recept?


favorite Kedvenc receptnek jelölés Kedvenc receptem

Recept típusa:


Sütemények, édességek,
Beszéljétek meg főzési tapasztalataitokat
Recept ajánló
Avatar
Írta: Anita
Madártej
Madártej

3 tojássárga + 2 tk vaníliás cukor + 3 ek cukor + 1 vanília puding ==> habosra géppel. Majd 1-2 kanál tej. Langyos tejbe öntjük kis lángon sűrűre főzzük. Tojásfehérje keményre +...

Elkészítési idő:
Nehézség: Nehéz
share
Avatar Menza-piskóta
Menza-piskóta

1. Szokásos módon piskótát sütünk (a vizet a sárgájához keverjük). 2. Elkészítjük az öntetet. A pudingot megfőzzük, langyosra hűtjük, és belekeverjük a vajat, majd a rumot. 3...

Elkészítési idő: kb fél óra
Nehézség: Könnyű
share
Avatar
Írta: Hajni
Almás zabpelyhes piskóta krémsajttal
Almás zabpelyhes piskóta krémsajttal

A zabpehelylisztet (ha a zabpelyhet kávédarálóban megdaráltam, máris van zabpehelylisztünk) a szódabikarbónával, sütőporral és a fűszerekkel elkevertem. Az almákat meghámoztam, ki...

Elkészítési idő:
Nehézség: Könnyű
share
close add person Belépés recent_actors Regisztráció account_balanceASZF info Impresszum thumb_up Facebook oldalunk