400g zabpehelyliszt
3 tojás
150g eritrit
200g kókuszolaj
1 rúd vanilia
3 ek natur joghurt
A meggyet pici liszttel, joghurttal és a vaniliarúg magjaival felforraltam. A tészta összetevőit kikevertem, elfeleztem. Szilikon piteformában sütöttem.
180 fokon es tűpróbáig, szerintem 25-30 perc
A hozzávalókat összekeverem és kikent , vagy sütőpapiros tepsibe öntöm. A tetejére meggyet szórok.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tészta alapanyagait a dió és az alma kivételével egy tálba tesszük és robotgéppel összekavarjuk. Amikor a tészta csomómentes, papírral bélelt formába, vagy tepsibe öntjük. Az alm...
Elkészítési idő: 60 Nehézség: Könnyű
Felolvasztjuk a 75 gr vajat Egy pitetálat kivajazunk A felezett szilvát megszórjuk cukorral ,fahéjjal Megszórjuk a kanál étkezési keményítővel,és jól összedolgozzuk. A szilvát...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű