A cukrot a tojásokkal összekavarjuk, majd az olajat és a tejet is hozzáadjuk. Miután kikavartuk, hozzáadjuk a lisztet és a sütőport, így egy híg, palacsintatészta szerű tésztát kap...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
tehát a hozzá valókat egybegyúrni… kis gombócokat tépkedni belőle… villával lenyomkodni… 15 perc alatt 200 fokon megsütni… kb 30 darab van belőle... Keverhetünk bele kókuszt vag...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű