"
(drága nagymamám kedvenc sütije volt)
5 tojás (sárgáját cukorral összekeverni, fehérjét habbá verni)
21 dkg liszt (én Alpha Mix-et használtam)
21 dkg olvasztott vaj
21 dkg cukor
1 cs sütőpor
tetejére lisztbe forgatott meggy, diódarabok
előmelegített sütőben 180 fokon kb. 20 percig sütöm
Elfogyasztásához nem kellett 20 perc smile hangulatjel smile hangulatjel
A vajat és cukrot elektromos habverővel habosra keverjük, kb 5 perc alatt, nagy fokozaton. Hozzáadjuk a tojások sárgáját, és reszelt citromhéjat és a lisztet is, majd ezeket is al...
Elkészítési idő: 55 perc Nehézség: Könnyű
Sárga lap: 5 tojás sárgája, 7 evőkanál cukor, 5 cl víz és 5 cl olaj. Habosra kikavarjuk. Hozzáadunk 7 ek. lisztet és az 5 tojás kemény habját. Barna lap ugyan úgy készül, min...
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz