7 szelet csirkemell vagy karaj
só
bors
liszt
tojás
zsemle morzsa
olaj a sütéshez
3 paprika
1 paradicsom
1 közepes fej vöröshagyma
2 leves kocka
reszelt sajt
3 dl víz
A húsokat sózom, borsozom, majd a morzsába forgatom, utána a tojásba és végül a lisztbe. Forró olajban aranyszínűre sütöm.
A tepsibe a 2 leves kockát elmorzsolom, a vizet beleöntöm és a kisült hússzeleteket belerakom. A zöldséget vékony karikákra vágom és a húsra teszem. Reszelt sajttal megszórom. Fóliával lefedem és 200 fokon kb 20-25 percig, amíg a levét el nem főtte, sütöm.
Leveszem a fóliát és még nélküle pár percig sütöm. Burgonyapürével tálaltam. Nagyon finom, omlós a hús és laktató.
A zsíron vagy olajon megpirítjuk az apróra vágott szalonnát, majd hozzáadjuk a csíkokra vágott tarját és az átpréselt fokhagymát. A húst fehéredésig pirítjuk, majd hozzáadjuk a...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Könnyű
)Keverjük össze a finomra összevágott hagymát, fokhagymát és a whiskey-t, hagyjuk állni tíz percet, majd az összes hozzávalót keverjük bele. A hússzeleteket kenjük be a grillszóss...
Elkészítési idő: 30 perc Nehézség: Könnyű