60 dkg liszt, 2 db tojás, 40 dkg sajt, 30 dkg vaj, 6 ek tejföl, 6 dkg élesztő, 1 dl tej, só.
Langyos, cukros tejben felfuttatjuk az élesztőt.
Morzsoljuk a vajat a lisztbe, öntsük hozzá az élesztős tejet, majd adjuk hozzá a tejfölt, az egyik tojást, 10 dkg reszelt sajtot és ízlés szerint sózzuk meg.
Letakarva 1/2 órát pihentetjük.
Lisztezett deszkán 2-3 cm vastagságúra kinyújtjuk. Tetejüket megkenjük tojással, majd elosztjuk rajta a maradék reszelt sajtot.
Előmelegített sütőben szép pirosra sütjük.
főtt krumpli,melegen összetörjük, ekkor adjuk hozzá a zsírt is, és a tésztába való sót, belekeverjük – de utána várni kell, hogy kihűljön. a meleg krumpli jóval több lisztet vesz...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A lisztet elkeverjük a sütőporral, a sóval, bele morzsoljuk a margarint, majd alaposan összegyúrjuk a sajttal és a tejföllel. / a sajtból kb.3 dkg-ot kihagyhatunk a teteje beszórá...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű