Ket nagyobb csirkemell, 25 dkg.gomba, so, bors , olaj,fel hagyma ,petrezsejem, sajt.
A csirkemelleket szeleteljuk ,sozzuk ,borsozzuk,klopfoljuk.A hagymat olajban dinszteljuk,beletesszuk a gombat es petrezsejmet ,sozzuk borsozzuk ,megparoljuk.
A hus szeleteket egy tepsibe tesszuk, amibe elobb egy kis olajat ontottunk,meg kenjuk a szeleteket a gombaval es teszunk ra egy egy szelet sajtot is.Megsutjuk.
Alufolia alatt sutjuk 20 percig aztan levesszuk es addig sutjuk amig ra olvad a sajt es egy kicsit megpirul,
1. Először is, elkészítem a párolt rizst , majd mikor kész, melegen tartva félreteszem a felhasználásig. 2. Közben egy nagyobb serpenyőben kevés olajon üvegesre pirítom az apróra...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kukoricakeményítőt, a fűszereket és a sütőport összekeverjük és belemártjuk a húsokat. Majd hűtőbe tesszük 1 órára. Megcsináljuk a második panírt: a kukoricakeményítőt, a sütőpor...
Elkészítési idő: 60 perc Nehézség: Közepes
Keverjük össze minden hozzávalót. Mártsd csirkeaprólékot a vaj és fry forró olajban, visszaút, ha egyszer, amíg bevonat aranybarna mindkét oldalon.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű