6 dl tej
20 dk margarin
20 dk cukor
8 ek búzadara
24 dk kókusz reszelék
1 tortabevonó csoki
A tejet felfőzzük a cukkorral és a vajjal.Mikor elolvad hozzákeverjük a búzadarát meg a kókuszreszeléket és jól összekeverjük . 20 szor 35 cm sütőlemezt kibéleltem folpackkal és a masszát egyenletesen rákentem.Mikor kihült olvasztott csokival megkenni a hűtőbe tenni majd kiforditani egy tálcára és a másik felét is bevonjuk olvasztott csokival és vissza a hűtőbe .Diszíteni lehet én marcipánból szúrtam ki a kis virágokat,de nem szükséges.Diszítve mutatósabb
A tejet meglangyosítjuk, feloldjuk benne az élesztőt, 10 perc alatt felfuttatjuk. A vajat és a cukrot összekeverjük. A tojást, a felfuttatott élesztőt, a lisztet hozzáadjuk, jól ös...
Elkészítési idő: 2-2,5 óra Nehézség: Könnyű
Kalácstésztát dagasztunk. Mikor duplájára kelt, 20 felé kell osztani, azután kisodorni kb. 30 cm hosszúra aztán ketté hajtani és hármat csavarunk rajta. Tepsire rakjuk, megkenjük t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A tojásokat habosra keverjük. A banánt alaposan összenyomjik villával és a tojáshoz keverjük.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű