Hozzávalók:
20 dkg liszt,
15 dkg cukor,
2,5 dl langyos tej,
1 sütőpor(Én nem tettem bele az egészet.)
1 dl étolaj,
1 e.kanál őrölt fahéj
2 kiskanál mézeskalács fűszer,
1 e.kanál kakaópor
2 e.kanál lekvár(igen,a tésztába is.)
Én még tettem bele egy kevés mazsolát.És a liszt egy részét csokipudinggal helyettesítettem,hogy csokisabb legyen.
A tészta eléggé folyós, ez ne ijesszen meg senkit.
Sütőpapírral bélelt tepsibe tettem, és ami nagyon fontos:előmelegített sütőben sütöttem meg.
A kész süti tetejére baracklekvárt kentem,és erre olvasztott csokit csurgattam.
Szerintem nagyon finom lett.
A tojásfehérjéket a cukorral kemény habbá verjük. A sütőporral elkevert lisztet óvatosan beleforgatjuk és zsírozott, lisztezett tepsiben tűpróbáig sütjük. A krém hozzávalóit a m...
Elkészítési idő: 2 óra Nehézség: Közepes
Gépi habverővel jól keverjük ki a tojást, a cukrot, és a lágy margarint. Adjuk hozzá a tejfölt, majd felváltva a tejet, és a sütőporos lisztet is. A masszát öntsük sütőpapíros teps...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű