6 tojás sárgát 10 dkg margarint 10 dkg cukrot 1 pupozott e k kakaóport kikeverek,20dkg lisztbe keverek 1 sütőport ezt is belekeverem kb 1 dl tejjel együtt-a lényeg hogy el tudjam teríteni egy tepsibe/20x30cm -be sütöttem 180 fokon/
Amíg sül gőz felett felverem a tojàsok fehérjét 10 dkg cukorral én kb 10percig vertem.Ha megsült a tészta tàlcára borítom és nyomban rákenem a habot,majd olvasztott tortabevonóval megcsorgatom.
A hozzávalókból közepesen kemény tésztát gyúrunk, kis golyókat formálunk belőle és kis fém mandula formákba nyomkodjuk. Én nem kentem ki a formát vajjal,mert a tészta elég zsíros é...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Először elkészítjük a túrós tölteléket, ehhez alaposan összekeverjük a hozzávalókat. A tésztához a tojásokat a cukorral habosra verjük. Folyamatos kevergetés mellett adagoljuk h...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű