1 tojás fehérje
10 dkg porcukor
2 dkg kakaópor
2dkg porcukor
2 evőkanál víz
a tojás fehérjét a porcukorral habbá verjük/nem lesz kemény csak sűrűn kenhető/,
ezt a sütemény tetejére kenjük
a kakaót a porcukorral simára dolgozzuk, majd a vízzel összekeverjük
/sűrűn cseppenős legyen/
ezt összevissza a fehér habra cseppentjük, majd egy késsel ,átlósan
/mint a pogácsánál/ rácsokat húzunk rá, előbb egyik irányba, majd a másikba
ezt a rácsozást többször ismételhetjük, minél több rácsot húzunk bele, annál rajzosabb lesz a mintája
Este begyúrtam, -hűtőbe téve, ott éjszakázott. Másnap olajjal kikent formába nyomkodtam és 8 perc alatt, egészen világosra sütöttem. Krémet megfőzni,hűteni.Margarint,cukorral ha...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tojásokat ketté választom, fehérjét kemény habbá verem ,sárgájához: cukor,rum+vaníliaaroma,margarin,habosra keverem,a tejből picit hozzáadva még habosabbá simábbá dolgozom,aztán me...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű