15 dkg margarin
fél bögre cukor
1 citrom reszelt héja
2 tojás
1 vaníliás cukor
1 mokkáskanál só
fél cs. sütőpor
1bögre liszt
/a bögre 2 és fél decis/
a tetejére:
20 dkg natúr /tömlős/ sajtkrém
fél bögre cukor
1 tojás
2 evőkanál tejföl
1 cs. vaníliás cukor
5 db. őszibarack /lehet konzerv/
A tészta hozzávalóit jól kikeverjük és sütőpapírral bélelt tepsibe simítjuk./sűrű tészta/
Ráfektetjük a félbevágott őszibarackokat. /Én negyedeltem őket/
A krém hozzávalóit összekeverjük, majd a barackok tetejére simítjuk.
Előmelegített sütőben, kis lángon sütjük, míg a teteje szép rózsaszínű lesz. /tűpróba/
Nagyon finom, gyors és viszonylag olcsó süti.
A tojások fehérjét felverjük és hozzákeverjük a cukrot, majd a vizet és a tojások sárgáját is hozzáadjuk, az olajjal együtt. A lisztet, a cukrot és a sütőport is hozzáadjuk, lassan...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Össze keverni. Kis gyümölcskenyér formába sütni.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz
A zselatint és a vizet egy tálban összekeverni, 10 percig állni hagyni , utána hozzáadni a szőlőcukrot és addig melegíteni míg a cukor felolvad , forralni nem szabad. Levesszük a t...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű