30 dkg margarin (kókuszzsír)
40 dkg cukor (barna ha lehet)
2 teáskanál fahéj
1 csomag vaníliás cukor
1 tojás
40 dkg liszt (ha lehet, teljeskiőrlésű búzaliszt)
2 teáskanál szódabikarbóna
10 dkg étcsokoládé
40 dkg sütőtök (előtte sütöttem)
1 csipet só
25 dkg zabpehely (kihagyható)
10 dkg mazsola (kihagyható)
10 dkg dió (kihagyható)
Mindent összekeverünk és 150 fok 20-25 perc.
Én eritrittel édesítettem és update liszttel sütöttem, zab nem került bele, de tök az jóval több, mint 40dkg.
A tojásokat kettéválasztjuk, a fehérjéhez adjuk a fele cukrot és a csipet sót, majd kemény habot verünk belőle. A sárgáját a megmaradt cukorral kikeverjük és összekeverjük a habbal...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverjük, kiolajozott, felforrósított szendvicssütőbe kanalazzuk a masszát és megsütjük. Nekem kb. 7-8 perc alatt sült meg. Szénhidrát és kalória: Az egész...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű