6 db tojás
3 cs vaníliás cukor
3 cs zselatin /2,5 dkg-os/
17 evő kanál porcukor
1,5 dkg kakaó
4dl tejföl
1 cs "Alsa" gyümölcs zselatin
1. réteg
3 tojás sárgáját kikeverjük 1 cs. vaníliás cukorral és 5 evőkanál porcukorral.
1,5 dl vízben 1 cs étkezési zselatint felmelegítünk.
A kikevert tojássárgájához először a kihűlt zselatint majd a tojások keményre vert habját keverjük bele óvatosan.
Egy közepes , de magas tálba , vagy tepsibe tesszük.
Gyorsan kell vele dolgozni, mert könnyen szilárdul.
Hűtőbe tesszük.
2.réteg
Ugyan így készül mint az első csak a tojás sárgájához hozzá tesszük a kakaót is.
Ezt a sárga réteg tetejére tesszük. Ismét hűtés következik.
3. réteg
4dl tejföl 7 kanál porcukor, 1 cs vaníliás cukor, ezt jól kikeverjük, bele a kész zselatin. A másik 2 rétegre kenjük és vissza a hűtőbe.
4. réteg
Várni kell kicsit míg a 3 réteg megdermed.
Ezután az Alsa zselatint a rajta lévő utasítás szerint elkészítjük és ha kihűlt ráöntjük a rétegek tetejére.
Dermedésig hűtjük.
A zselatinokat langyosra kell hűteni, mielőtt a tojáshoz keverjük.
2 cs Alsa zselét szoktam rá tenni. A családnak így jobban ízlik.
A legfelső rétegbe lehet akár gyümölcsöt is tenni.
A hozzávalókat fenti sorrendben jól összekeverem. Egy közepes tepsibe öntöm, majd 200 fokra előmelegített sütőben 30 percen keresztül sütöm. Tetszés szerint szeletelem, majd...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kölest kb. 3-szoros mennyiségű vízben megfőztem, de nem főztem szét, hisz még sütni is fogjuk. Hozzákevertem mindent a tojásfehérjéken kívül, amiket felvertem a csipet sóval, vég...
Elkészítési idő: 90 perc Nehézség: Könnyű