300 g liszt
240 g vaj
100 g cukor
1 tk só
1 zacskó vaníliás cukor
A sütihez valókat összegyúrjuk, diónyi golyókat veszünk belőle. Tepsire ültetjük, az ujjunkkal vagy fakanálvégével kis lyukakat nyomunk bele (ne mélyen, sülés közben kicsit lapulni fog!)
Mikor kihűlt, langyos citromkrémet teszünk a mélyedésekbe.
Sőt, én is szoktam variálni, citromkrém helyett mehet bele olvasztott csoki, esetleg lekvár. Sőt a tésztáját is lehet variálni kakóporral, narancs-vagy citromhéjjal, de a lehetőségeknek tényleg csak a képzelet szab határt :)
Elsőként dolgozd össze a vajat a cukorral, vaníliás cukorral, sóval és a vízzel egy kisebb lábosban. Melegítsd össze. Ha felforrt, öntsd hozzá a lisztet, és keverd addig, amí...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A sütőt előmelegítjük 190 fokra. Kibélelünk egy tepsit sütőpapírral. A cukrot és a 2 tojást robotgéppel elkezdjük keverni. Ha már kifehéredett, akkor hozzáadjuk a margarint (én pi...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A hozzávalókat összekeverni, formákba kanalazni, előmelegített sütőben 180 fokon 15-20 perc., elkészíteni a pudingot, rákanalazni, fagyasztott erdei gyümölccsel díszíteni.
Elkészítési idő: Nehézség: Nehéz