Nagyon egyszerű és gyors.Sűrű palacsinta tészta és teszek bele egy vanilias cikrot és két deka elesztot.Kicsi citromhejat reszelek bele és forró olajba kanallal szaggatom a kis egerelet.Nagyon gyorsan megsul figyelni kell rá.Élesztő helyett sutoporral is ugyan olyan finom.Lekvarral vagy kakaos porcukorral meghintve isteni finom.Egeszsegedre.
Elkészítése: A kenyeret pici darabokra tördeljük. A tojást felverjük, hozzáadjuk a tejet és ráöntjük. A zúzott fokhagymát és a fűszereket hozzáadjuk, összegyúrjuk. Ha túl híg a ma...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Áztatás során kiázik belőle a keményítő, ettől jóval ropogósabb lesz. Fontos, hogy vékony hasábokra vágd fel és többször cseréld alatta a vizet, így éred el a kifogástalan eredmén...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű