4 dl víz,1 kg cukor.Odateszem főni.Forrástól számítva 3 percet főzöm. Hozzákeverek kb.15 dkg kakaót és vissza teszem főni.Forrástól számítva 3 percet főzöm.Leveszem a tűzről és elkavarok benne 25 dkg. Rama margarint.Majd mixerrel,lassanként a tejport 60-65 dkg.Jól kidolgozom és kibélelt tepsibe töltöm.Lehet rakni bele diót,mogyorót,mazsolát, ízlés szerin
4 dl víz,1 kg cukor.Odateszem főni.Forrástól számítva 3 percet főzöm. Hozzákeverek kb.15 dkg kakaót és vissza teszem főni.Forrástól számítva 3 percet főzöm.Leveszem a tűzről és elkavarok benne 25 dkg. Rama margarint.Majd mixerrel,lassanként a tejport 60-65 dkg.Jól kidolgozom és kibélelt tepsibe töltöm.Lehet rakni bele diót,mogyorót,mazsolát, ízlés szerin
Krém: 3 e.k. liszt, 3 dl tej felfőzzük, 20 dkg vaj, 15 dkg cukor kikeverjük, 1/2 mandula aromát hozzáadjuk.
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
Tejet a margarinnal felforraljuk, hozzáadjuk a cukrot, a grízt, végül a kókuszt. Jól elkeverjük, langyosra hűtjük. Egy darab zsírpapírra négyszögletes formát készítünk kb. 1-2 cm...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Tésztájához valókat összekeverni, egy tepsibe belekanalazni, elsimítani. A tölteléket összekeverni, rátenni a tésztára, megsütni. Forrón megkentem a megsült túrót baracklekvárral...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű