Kettő kisebb tepsi lesz belőle:
20 dkg Schar mix b liszt
10 g friss élesztő
1 tk só
1 tk cukor
1,5 ek olaj
1,5 dl langyos víz
Elkevertem a száraz hozzávalókat,majd belemorzsoltam az élesztőt.Hozzáadtam a vizet és végül az olajat is.Kézzel összedolgoztam,de lehet géppel is,majd hagytam duplájára kelni,meleg helyen.Amikor megkelt kettéosztottam a tésztát,tepsi méretűre kinyújtottam és a kiolajozott tepsibe fektettem.Nem szoktam elősütni a tésztát!Megkentem pizzakrémes ketchuppal,rátettem a szalámit,a kukoricát és a lilahagymát,majd a reszelt sajtot.180 fokon megsütöttem.
A szőlőt leszemezgettem.. ez volt a legnagyobb munka... nekem ez most csemege mag nélküli szőlő. Az üvegeket sterilizálom, mindig alaposan kifőzöm, a tetőket is. A szőlő szemeket...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Először elkészítjük a palacsintákat. Az olajon megpirítjuk a hagymát és a gombát, rádobjuk a darált húst és azt is megpirítjuk, majd megszórjuk pirospaprikával, borssal, sóval és r...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes