0,5 kg liszt, 0,5 kg margarin, 0,5 kg túró , izlés szerit só, kevés sajt
A hozzávalókat összegyúrjuk alapossam majd hűtőbe tesszük és reggel átgyurjuk szagatjuk ( nem kötelező egy egész éjjel bet bent hagyni ) és tetejére pici reszelt ssajtot szórhatuk.majd meg sütjük.
Az élesztőt elkeverjük fél dl langyos vízben, hozzáadjuk a teljes kiőrlésű lisztet, és hagyjuk felfutni. A többi lisztet elkeverjük a sóval, kis mélyedést alakítunk ki a közepében...
Elkészítési idő: 1,5 óra Nehézség: Közepes