Hozzávalók:60 dkg háztartási keksz,10 dkg töltetlen kakaós keksz
2 dl tej,5 dkg étcsokoládé,20 dkg vaj,5 dkg cukrozatlan kakaópor,20 dkg barna cukor
A mázhoz: 10 dkg étcsokoládé,5 dkg keserű csokoládé, 1 teáskanálnyi vaj,3 evőkanál habtejszín
A kétféle kekszet és az étcsokoládét apróra tördeljük. A vajat, a cukrot, a kakaóport és a tejet jól összekeverjük és lassú tűzön szirupot főzünk belőle. Nem kell forrni hagyni! Egy kerek sütőformát kibélelünk fóliával és beletesszük a kekszet. Mikor a szirup elkészült összedolgozzuk vele és jól megnyomkodjuk, hogy álljon össze. 1 órán át hűtőben pihentetjük. A csokoládét vízgőz fölött megolvasszuk és belekeverjük a vajat és a tejszínt. A keksztortát kivesszük a formából, levesszük róla a fóliát megkenjük a csokoládé mázzal. Fél órára visszatesszük a hűtőszekrénybe, hogy megkeményedjen a máz és már szeletelhetjük is.
SÜTÉS NÉLKÜL !!
A tojásokat a cukorral felhabosítom,hozzárakom a többi hozzávalót.Utoljára a sütőporos,szódabikarbónás lisztet. Sütőpapírral bélelt tepsibe sütöm 180 fokon 25 perc.Ha kihűlt kock...
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
Elkészítése: a darált kekszet a kávéval vagy kakaóval, a 3 kanál cukorral, összedolgozzuk (mint a keksztekercshez) A pudinghoz való 3 dl. tejből 1 dl. elveszünk, ebbe beletördeljük...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Mindent fakanállal összekeverni, mehet a sütőbe. 200 fokon 15 perc.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű