280 dkg liszt
1 tojás
1 sütőpor
400 ml kefir vagy joghurt
150 dkg virsli
150 dkg sajt
1 db paradicsom
Kapor
Só
A lisztet, sót, tojást és a kefirt összekeverjük majd hozzáadjuk a sütőport.Ha ez megvan bele dolgozzuk a sajtot,majd a virslit és a paradicsomot a kaprot,ezzel is jól elkeverjük.
Kevés olajon kis halmokban kis lángon kisütjük a (pogácsákat).
a krumplit összekockázok és sós vízben megfőzőm, ha megfőtt leszűröm és összetöröm, teszek bele 1 tojást ( el is hagyható ) és annyi lisztet hogy jó nyújtható tészta legyen,majd né...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A kockára vágott sertéshúst kevés olajon pirospaprikával meghintve, zúzott fokhagymával, sóval, kevés vízzel felöntve félpuhára pároljuk. A karikára vágott vöröshagymát olajon ki...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű