50 dkg zabpehely (ledarálom, zablisztet készítek)
3 db tojás
tej, víz
olaj
só
A fenti hozzávalókból palacsintatésztát keverek és olajozott sütőben kisütöm.
1. A mézet a cukorral, a vajjal és a csokival felolvasztjuk. 2. Belekeverjük a diót, és a kukoricapelyhet. 3. Evőkanállal halmokat teszünk mignon papírokba, és hűtőbe rakjuk.
Elkészítési idő: 15 perc Nehézség: Könnyű
A csokit daráljuk le .A tojásokat válasszuk ketté . A fehérjét verjük fel kemény habbá . A sárgáját , a vajjal és a cukorral keverjük habosra . Felváltva adagoljuk hozzá a lisztet...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű