: 1 kg liszt, 3 tojás, 6 dl tej, 20 dkg cukor, 10 dkg élesztő, 3 evőkanál olaj, 1 kávéskanál só, 2 evőkanál kakaó
Az élesztőt kevés cukros langyos tejben felfuttatjuk, a többi tejben feloldjuk a maradék cukrot. A hozzávalókat alaposan összedolgozzuk, hályagosra dagasztjuk, laza rétestészta jellege lesz. Amikor kész, kettőbe osztjuk. A tészta egyik felébe jól beledolgozzük a kakaót. Lisztezett deszkára borítjuk, a fehér és a kakós részt is kettőbe osztjuk, előbb a fehér tésztát nyújtjuk ki ujjnyi vastagságúra, majd a kakósat, egymásra fektetjük, feltekerjük, mint a kalácsot. Sütőpapírral bélelt tepsibe tesszük a két kalácsrudat, megkenjük tojással, majd hideg sütőbe toljuk. Bekapcsoljuk a sütőt, közepes hőfokra állítjuk és felmelegedéstől számított 30 percig sütjük.
A tészta elkészítése: A folyadékot meglangyosítottam, az élesztőt kis edénybe morzsoltam, egy csipet cukrot szórtam rá, és ráöntöttem a rizstejjel elkevert vizet. Hagytam...
Elkészítési idő: 50perc Nehézség: Közepes
A hozzávalókat kimixerelni sütőpapiros tepsibe tenni és meggyel telerakni, 180 fokon kb 35 percet sütni.
Elkészítési idő: 45perc Nehézség: Könnyű
A vajat a liszttel, cukorral, élesztővel szétmorzsoljuk, majd a 2 dl tejjel összegyúrjuk. Négy részre osztjuk majd letakarva 1/2 órát hűvös helyen pihentetjük. Nyújtsuk ki a tészt...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű