1 dl tömény öblítő
2 dl 10%-os ecet
7 dl víz
valóban jó illata van )))
A tojásokat apróra vágjuk, vagy lereszeljük és egy tálba tesszük. A hagymát is apróra vágjuk és hozzákeverjük. A tejfölt, a majonézt, a mustárt és a fűszereket összekeverjük és ráö...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
A virsliknek lehúzzuk a héját, megsózzuk és lisztben, tojásban, morzsában megforgatjuk, majd forró olajban rózsaszínűre sütjük. Feltétnek vagy salátakörettel önállóan tálaljuk....
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű