30 dkg sima liszt, 18 dkg vaj, 10 dkg vágott dio, 10 dkg cukor, 3 tojás sárgája
töltelék:
3 tojás fehérjét 15 dkg cukorral felverünk,pára fölött fözzük.ha kicsit kihült belekeverünk 15 dkg ribizlilekvárt.
a tészta hozzávaloit összegyurjuk és vékonyan a tálcsikákba nyomkodjuk- megsütjük-
a süti tetejére csokit öntünk.
a tészta hozzávaloit összegyurjuk és vékonyan a tálcsikákba nyomkodjuk- megsütjük- a süti tetejére csokit öntünk.
Elkészítési idő: Nehézség: Közepes
A tojásokat kettéválasztjuk a fehérjét fele cukorral habbá verjük egy másik tálba a sárgáját is felverjük a cukorral hozzáöntsük az olvasztott vajat gőz fölött megolvasztott csokit...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
185 fokon 20perc. Az eredeti receptnel a maradek tojasfeherjebol 3 ek daralt dioval 1 ek mezzel meg ez utan 5 perc tovabbi sutes lenne, de ez most nekunk kimarad.
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű