- 40 dkg liszt
- 1 csomag sütőpor
- 3 db tojás
- 12 dkg ráma
- 1 csomag vaníliás cukor
- 12 dkg cukor ---> inkább kevesebb
- só
- 1/2 liter tej
A tojásfehérjét keményre verjük és beleforgatjuk a masszába.
A tojásokat szétválasztjuk. A fehérjéből és az átszitált porcukorból habot verek, de most nem kell nagyon keménynek lennie. A tojássárgáját egyenként hozzákeverem. A sütőport ho...
Elkészítési idő: 1 óra Nehézség: Könnyű
6 tojásból-6 ekanál kakaóporból(nem cukrozott!) és 3 ek eritritből 150 fokon piskótát sütöttem(nem írtam el ennyi!!! nincs benne liszt!) 2 dl kókusztej,1 kanál kakaópor és 4 kanál...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű