2 tojás sárgája,
3 dkg cukor
6 dkg vaj
1/2 teáskanál sütőpor
18 dkg liszt
1,8 dl tej
a tojások felvert habja........6 darab lesz pont belőle, egy "dupla sütőben"
Először a krémet készítem el, mert annak hűlnie kell majd. A vajat kockákra vágom, habosra kevertetem a robotgéppel, majd megy bele a cukor. Amikor a cukor már elkeveredett a vajja...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű
Megfőzöm a pudingot, és a pici sóval keményre vert tojáshabot óvatosan a meleg krémbe keverem. Ezután a még melegen kivett, és megsült alaptésztára kenem, majd még 10 percre vissza...
Elkészítési idő: Nehézség: Könnyű